Nevíte si rady v oblasti designu? Poradím Vám dle Vašeho požadavku a navrhnu Vám vhodného řešení

Jednotlivá konzultace poradenství a doporučení úprav:

 od 990 Kč (v délce cca 1 - 2 hodiny)

Návrhy 3D vizualizace prezentující podobu budoucího interiéru - bytových interiérů, interiérů rodinných domů, kanceláří a komerčních interiérů.

Výběr konkrétního vybavení a materiálů ze vzorníků (vzorníky tapet, závěsů a záclon, rolet, podlahovin, katalogů svítidel a designových bytových dopňky), poradenství při nákupech (nábytku, kuchyňské linky, světel, tapet, bytových textilií, podlah, dekorací a dalšího vybavení) s využitím partnerských slev a přesným cenovým rozpočtem, seznamem vybraného nábytku a doplňků, barevná paleta

1 místnost od 5.500 Kč (dle m2)

Zvýšení návštěvnosti a tržeb mohou dosáhnout hotely a další ubytovací zařízení díky produktu - Redesign hotelů. Ten nespočívá jen ve změně vybavení hotelu či například modernizaci restauračních provozů; jedná se především o ucelenou službu. Tato nabidka je na míru.

  Cena od 3.500 Kč (dle m2)

Je úprava stylu interiéru, který nabízí rychlý a finančně nenáročný způsob, jak Vašemu domovu dodat modernější a příjemnější vzhled. Při redesignu je možné využít stávající zařízení. Celkový vzhled prostoru se snažím změnit pomocí nenákladných úprav jako je např. barevné schéma místnosti, změna dispozice, pečlivě zvážené doplnění nových prvků na základě Vašeho rozpočtu.Součástí mood board, seznam doporučeného nábytku a doplňků.Možnost realizace na klíč

  Cena od 3.500 Kč 
Realizace na klíč - individuálně

Atraktivní vizuální prezentace pro TV reklamy, editoriální a reklamní fotografie, kuchařky, potravinové obaly a menu restaurací a fastfoodů.

  • - výběr a příprava surovin

  • - tvorba a úprava receptů vhodných pro design fotografie

  • - pronájem rekvizit a kuchyňského vybaven

 • - produkce zakázek na klíč včetně zajištění fotografa

  Cena od 3.500 Kč 
Realizace na klíč - individuálně

Realizace FOODstylingu pro Fitness Food Menu.

  • - pro časopisy

  • - produkty/služby firem pro zvýšení prodeje

  • - vše, co potřebujete efektně vyfotit či jen naaranžovat pro jakoukoliv příležitost

  Cena od 3.500 Kč

 •   Cena od 2.500 Kč