Volfová Design
Back
Vavex - tapety

Vavex - tapety

Published 13.11.2015

Tapety Vavex | jediný výrobce tapet v České republice.

Vítáme vás v tapetovém obchodě firmy Vavex 1990 s.r.o., jediného českého výrobce tapet. Již 25 let nabízíme ty nejlepší tapety. Naše priorita: tapety nejvyšší kvality za nejnižší ceny. Ve vlastní továrně v Teplicích vyrábíme tapety a máme více jak 150.000 tapet skladem. V naší nabídce najdete vliesové tapety, luxusní designové tapety, vinylové tapety, papírové tapety, dětské tapety, přetíratelné tapety, tapety do koupelen, samolepící dekorace, samolepící fólie, plakáty, tapetářské potřeby.

Tapety jsou dekorace používané ke zkrášlení a vylepšení vlastností interiérových zdí domů, bytů, kanceláří, obchodů a dalších vnitřních prostor. Tapety na zeď se dnes staly nedílnou součástí interiéru, jsou velmi oblíbeným prvkem, který pomáhá dotvářet a zútulnit interiér. Ať už si vyberete jakoukoliv z nich, vytvoří se v interiéru nová nálada, atmosféra, jakou jste si přáli. Tapety jsou oblíbené také pro své vlastnosti jako zvuková a tepelná izolace, stálobarevnost, omyvatelnost a snadná údržba.

Barvy tapet ovlivňují naše vnímání a pocity a tím vytvářejí příjemnou atmosféru v celém bytě. Tapeta dokáže interiér výrazně ovlivnit a ozvláštnit. Je třeba pečlivě uvážit Vaši představu. Nejste-li si jisti výběrem nebo odstínem barvy, nebo správnou kombinací tapet, nabízíme službu zasílání vzorků tapet zdarma. Více informací na info@vavex.cz.

Barevná škála zahrnuje všechny možné odstíny. Vzory tapet jsou květinové, ornamentální, zámecké, dětské tapety, mohou být pruhované nebo jednobarevné – určitě najdete tu pravou pro Váš interiér.

V naší nabídce najdete tapety papírové, vinylové a vliesové. Dnes jsou nejžádanější tapety vliesové, které mají obrovskou výhodu ve snadném lepení. Lepidlo se nanáší válečkem nebo štětkou pouze na stěnu a suchý pás tapety se poté snadno nalepí a suchým jemným kartáčem vyhladí. Stejně snadno je lze i odstranit. Dalším typem tapety jsou tapety vinylové, které se lepí starým způsobem, kdy se natírá lepidlem tapeta a ta se nalepí na suchou stěnu. Tapeta papírová je klasikou, její výhodou je nižší cena.

Na našich stránkách najdete nejnovější tapetové trendy.

Přejeme Vám příjemný nákup.

  SÍDLO SPOLEČNOSTI
E-shop kontakt VAVEX 1990 s. r. o.
www.vavex.cz Dělostřelecká 330, Příbram 261 01
info@vavex.cz tel.: 318 625 748
tel.: 777 004 021 mob.: 777 004 016

Did you like this article? Share it!