Volfová Design
Back
Bella Rose

Bella Rose

Published 13.11.2015

Když jsem v roce 2009 zakládala Bella Rose, byli jsme na trhu jediný e-shop specializovaný na skandinávský vintage design. Obchod začínal jako můj velký sen a naštěstí jsem se z něj stále neprobudila.

Podařilo se nám přinést do Čech novou inspiraci a v tom se snažíme pokračovat i dnes. U některých značek jsme dokonce exkluzivním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Jen u nás najdete značky jako Madam Stoltz, Ib Laursen, Maileg a La Finesse.

Neustále pro naše zákazníky sleduji ty nejžhavější novinky a ty nejkrásnější zařazuji do katalogu Bella Rose. Každý měsíc jich přibude až 500! Určitě si z naší nabídky vyberete.

Chci, aby pro Vás byl nákup na Bella Rose příjemným zážitkem. Společně s kolegyněmi jsme pro Vás proto připravily celou řadu výhod. Všechny je najdete v sekci Proč nakupovat u nás.

Veškeré novinky můžete sledovat na Facebooku, v aktualitách a článcích na našem webu nebo si je nechat zasílat v podobě newsletteru (k odběru se přihlaste dole v patičce webu). O obchůdku, sobě a svých cestách za designem píšu na blogu Bella Rose.

V roce 2012 jsem založila také e-shop Nordic Day, kde najdete severský design v celé jeho skvostné čistotě.

Děkuji, že vytváříte krásnou atmosféru společně s námi!

S láskou

 

Martina Svadbíková

+420 775 100 770 Po-Pá 8-17 hod.

Did you like this article? Share it!