Volfová Design
Back
Kuchyně Ševčík

Kuchyně Ševčík

Published 13.11.2015

Řešíte novou kuchyňskou linku do bytu nebo rodinného domu? Chcete mít kuchyň přesně dle svých představ? Kuchyně na míru je Vaším ideálním řešením. Vyrábíme kuchyně na míru dle zaměření a 3D návrhu zdarma. Zakázkové kuchyně na míru jsou luxusní a velmi elegantní řešení, které je cenově dostupné Vašim možnostem.

Firma Kuchyně Ševčík působí na trhu s nábytkem a realizací kuchyní již několik let. Specializujeme se na zakázkovou výrobu a kompletní vybavení interiéru, schodiště z masivu, interiérové dveře, plovoucí podlahy, masivní podlahy, nerezové a masivní zábradlí, vestavné skříně a kuchyně. Zaměřujeme se také na výrobu pracovních desek z umělého kamene, pultů, recepcí a stolů z umělého kamene.

Filozofií naší firmy je vnímat ucelený prostor bytu, kanceláře, popřípadě prodejny, kde trávíte chvíle svého života. Zakázkový interiér na míru, nábytek na míru Vám vytvoří domov nebo pracovní prostředí podle Vašich vlastních představ a potřeb.

Novinka - vysoce kvalitní italská keramika Silceramiche

Hledáte kvalitní obklady pro Vaši novou koupelnu anebo kamennou dlažbu k Vašemu bazénu? Keramika Ševčík je Vaším ideálním řešením. Jsme dodavateli vysoce kvalitní italské keramiky Silceramiche, kterou nikde jinde v ČR nenajdete. Nahlédněte do naší galerie produktů anebo se přijeďte podívat do naší vzorkové prodejny, kde můžete vidět veškerou keramiku v její skutečné kráse.

Umělý kámen - zakázková výroba

Diky výjimečné tvarovatelnosti umělého kamene z něj lze vyrobit nejrůznější interiérové prvky složitých forem. Díky bezešvé instalaci výrobky jakéhokoliv tvaru a velikosti vypadají jednolitě. Velkou výhodou polymerního umělého kamene je jeho snadná opravitelnost. V případě poškození, například hlubokého škrábance na pracovní desce, povrch může být snadno obnoven přeleštěním.

Umělý kámen je homogenní a velice pevný materiál. Chystáte-li rekonstrukci kuchyně, koupelny nebo i celého Vašeho interiéru, umělý kámen Vám nabízí neomezené možnosti v oblasti designu, umožňuje vytvářet individuální moderní interiérové projekty a tím proměňuje Vaše sny ve skutečnost. Umělý kámen je ideálním řešením pro širokou škálu interiérových prvků.

Nerezové zábradlí dodávané na míru

Nerezové zábradlí je moderním a esteticky působivým doplňkem v podstatě jakéhokoliv typu schodiště, balkonu, terasy apod.

Nerez zábradlí dodáváme buď celonerezové nebo v kombinaci se sklem, dřevem a dalšími materiály. Nerezové zábradlí může být v kartáčovaném (matném) nebo leštěném (lesklém) provedení. Nerez zábradlí dodáváme jak na základě dokumentace zákazníka, tak i na základě našeho návrhu.

Kuchyně-Ševčík, s.r.o.
Nádražní 674
67167 Hrušovany nad Jevišovkou

Tel: +420 777 988 181

Web: www.kuchynesevcik.cz
E-mail: kuchyne@kuchynesevcik.cz

Did you like this article? Share it!