Volfová Design
Back
Ikea

Ikea

Published 11.11.2015
Toto je IKEA....JAK ŽIJEME DOMA

Více než 60 let se IKEA snaží vytvářet lepší každodenní život pro mnoho lidí. Dosahujeme toho malými krůčky, jimiž se snažíme reagovat na každodenní potřeby života doma - navrhováním výrobků, které jsou atraktivní, funkční, udržitelné a dostupné. Jsme totiž přesvědčení, že většina lidé chce mít kolem sebe věci, které jsou hezké, funkční a vyrobené způsobem, který šetří zdroje – naše i naší planety.

Vezměte si na příklad naše bezdrátové dobíječky. Když jsme si uvědomili, že chytrý telefon se stal už přirozenou součástí našich životů, chtěli jsme jej doplnit o chytré nabíjení. Proto jsme do sortimentu zařadili výrobky, které dobíjení usnadňují a zpříjemňují. Vestavěné dobíječky tak najdete v nočních stolcích i lampách, případně si můžete pořídit i samostatné podložky na bezdrátové dobíjení nebo jen samotnou dobíječku a vložit ji do kousku nábytku podle vaší potřeby.

Naše vize a obchodní myšlenka
Naší vizí v IKEA je „přispívat k lepšímu každodennímu životu mnoha lidí". Naše obchodní myšlenka tuto vizi podporuje tím, že nabízíme „široký sortiment výrobků pro zařízení domácnosti s dobrou funkcí a designem za ceny tak nízké, aby si je mohlo dovolit co nejvíce lidí".

Vyvinuli jsme velké úsilí, abychom dokázali vyrábět kvalitní výrobky za dostupné ceny. Bylo pro to potřeba optimalizovat celý proces od vývoje po prodej, budovat dlouhodobé vztahy s dodavateli, investovat značné částky do vysoce automatizované výroby a vyrábět velké objemy. Naše vize se ale netýká jen vybavení domácnosti, jde nám také o to, abychom přispívali k lepšímu každodennímu životu všech lidí, jejichž životy jsou spojeny s naším podnikáním.

http://www.ikea.com/cz/cs/

Did you like this article? Share it!