Volfová Design
Back
Koupelny Ptáček

Koupelny Ptáček

Published 24.9.2015

 

O nás

PTÁČEK - velkoobchod, a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost. Je největším odborným velkoobchodem v oblasti TOPENÍ - PLYN - VODA - INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - SANITA. Od svého založení v roce 1992 nabízí prodej ve stále se rozšiřující síti poboček po celé České republice a Slovensku.

Plný sortiment, celorepublikové pokrytí a profesionální prodejní servis: to jsou znaky společnosti PTÁČEK – velkoobchod, a.s. a důvody jejího postavení lídra na trhu. Ať jste investor, velká stavební firma, developer, topenář či instalatér nebo konečný uživatel, každému z vás máme co nabídnout.

VELKOOBCHOD

Naše nabídka zahrnuje nejen úplný sortiment z oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě – sanita, ale také služby s tím spojené, tedy zpracování aktuálních informací o nabídce zboží, ceníky v tištěné i elektronické podobě, poradenství v oboru, školení o novinkách v oboru, rozvoz zboží dle požadavků atd.

Společnost má šest nadstandardně zaskladněných distribučních center (Brno-Modřice, Praha-Jinočany, Olomouc a Jihlava v ČR a Bratislav a Žilina na Slovensku) a disponuje rozsáhlým logistickým aparátem: 125 000 m2 kryté skladové plochy, 55 000 m2 venkovní skladové plochy, v ČR a SR 108 nákladních a dodávkových vozidel, v ČR a SR 240 osobních vozidel a pick-up, v ČR a SR 168 motorových vozíků, skladová a manipulační technika.

STUDIA KOUPELEN

Součástí naší rozsáhlé prodejní sítě jsou specializovaná koupelnová studia, jejichž úkolem je pomocí odborného personálu poskytnout zákazníkům komplexní péči a kvalitní výrobky. Snažíme se nabídnout nejširší sortiment ve všech cenových úrovních, s velkým výběrem domácích i zahraničních značek, včetně aktuálních novinek. Studia koupelen prezentují širokou nabídku z oblasti sanitární keramiky, obkladů a dlažeb, baterií a doplňků. V současnosti společnost provozuje více než čtyři desítky koupelnových studií v ČR a SR a další se připravují. Studia v brněnském M-Paláci, Praze-Jinočanech, Praze-Podolí a Praze-Černém Mostě se svou plochou až 1.400 m2 patří mezi největší koupelnová studia v ČR. Studio koupelen Ptáček – Sykora Home v Praze-Vysočanech je zaměřeno na VIP klientelu a nabízí především designové novinky.

INSTALATÉRCENTRA

Slouží k prodeji drobného topenářského a instalatérského materiálu, včetně sanitární keramiky a koupelnového vybavení. Instalatércentra jsou koncipována jako samoobslužné prodejny s přehledným uspořádáním nabízeného zboží. Základním benefitem těchto center pro zákazníky je rychlá obsluha, kompletní sortiment topení, sanita a inženýrské sítě.

INŽENÝRSKÉ SÍTĚ

V naší prodejní síti nabízíme ucelený sortiment zaměřený na dodávky systémů pro vodovody, kanalizace, rozvody plynu a vodního hospodářství. Poskytujeme komplexní řešení pro rodinné domy, hlavní vodovodní nebo kanalizační řady a velké vodohospodářské objekty (vsakování, retence, akumulace). Náš tým odborníků je schopen navrhnout čerpací stanice na splaškové vody a čerpadla, zajistit technické poradenství v oblasti vodovodů, kanalizací a dozor na stavbách autorizovanou osobou a vy pracovat cenové nabídky podle výkazů výměr nebo projektové dokumentace.

Technické poradenství zaměřené na alternativní zdroje

Naše oddělení technické podpory prodeje je tvořeno odbornými pracovníky, kteří jsou soustavně vzděláni a proškolování na řešení moderních systémů vytápění, řízeného větrání včetně komplexní regulace a optimalizace systémů TZB. Toto specializované oddělení vám pomůže v návrhu a správné volbě velmi složitých systémů ve vašem domě či bytě. Každý případ posuzujeme individuálně a dle požadavků a potřeb zákazníka navrhneme vhodný systém řešení tak, aby splňoval očekávané představy. Součástí naší služby je i komunikace s odbornými montážními firmami, kterým připravujeme a konzultujeme podklady návrhu zapojení a schémat pro zvolené řešení. Do návrhu řešení se vždy snažíme zahrnout využití alternativní energie jako je využití sluneční energie a energie vnějšího prostředí. V rámci našeho programu nabízíme i možnost přípravy podkladů na podávání žádostí o státní dotace podporované státním fondem životního prostředí jako jsou dotační tituly (aktuálně zelená úsporám, kotlíková dotace atd.).

Optimalizací topných, větracích a regulačních systémů dosáhneme výrazných úspor.

Při posuzování jednotlivých staveb (rodinný dům, bytový dům, byt či rekreační objekt) vám poradíme i s vhodnou volbou výrobců pro konkrétní případ návrhu řešení jak u zdrojů tepla (tepelná čerpadla, automatické kotle na tuhá paliva, kondenzační plynové kotle, solární ohřev TUV s možnou podporou vytápění, řízené větrání, rekuperace, ...) tak u celkových topných systémů (podlahové vytápění, stěnové vytápění, radiátorové vytápění, použití konvektorů).

ČLENSTVÍ V PROFESNÍCH SDRUŽENÍCH

Jsme akcionářem Asociace odborných velkoobchodů. Také jsme členem EDT GmbH – European Cooperation of Professional Wholesalers for Sanitary and Heating Products (Evropské sdružení velkoobchodů s topenářskou a sanitární technikou). Členství nám pomáhá získávat zkušenosti a poznatky o nejmodernějších evropských trendech v řešení koupelen a vytápění.

CERTIFIKÁTY

Od roku 2004 jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001 (TÜV CZ).

Kontakt Znojmo:

Vedoucí:Jiří Talpa

Telefon:515 221 877

Fax:515 221 367

E-mail:koupelny.znojmo@ptacek.cz

Did you like this article? Share it!