Volfová Design
Back
Truhlářství ZdeNo

Truhlářství ZdeNo

Published 8.9.2015

 

Výroba nábytku na zakázku

 

Firma Truhlářství Zdeno s již pětadvacetiletou působností nejen na českém trhu, ale i v zahraničí, Vám nabízí své služby. Od nás můžete očekávat komplexní servis při výrobě nábytku, na zakázku a to od jednoduchého příslušenství až po složité a výrobně náročné interiéry domácností a firem.

Při návrhu a vzhledu Vašich požadavků vždy spolupracujeme s našimi zkušenými architekty, kteří jsou při realizaci projektu k dispozici a mohou poskytnout odborný dozor a služby.


Podle jejich návrhů dle přání zákazníka vyrábíme kuchyně, interiéry, kancelářské prostory, dveře, vrata, schodiště i šatny a v poslední době hodně oblíbené portály.

 

Kvalitní truhlářská zakázková výroba nábytku na klíč

 

Truhlářství Zdeno je firma, která má své vlastní výrobní prostory a stroje a díky tomu se snažíme zkracovat dodací termíny na co možná nejkratší dobu. Naši odborně proškolení a zkušení pracovníci v truhlářském oboru Vám vyrobí nábytek na zakázku vždy té nejvyšší kvality a to pod odborným dohledem.

 

Díky přímé spolupráci s ostatními dodavateli a firmami dodáváme všechny zakázky na klíč. Zajišťujeme kromě truhlářských prací i čalounické, elektrikářské, instalatérské a zednické práce.

 

Našim cílem je spokojený zákazník a snažíme se mu vždy vyhovět a to nejenom dvouletou záruční lhůtou, ale i prováděním servisních služeb vždy v co nejkratší době, atd.

 

Dalším cílem je růst společnosti v rámci služeb, počtu zaměstnanců a firemního zázemí.

Na našich webových stránkách můžete shlédnout výčet naší práce. Bližší informace Vám rádi zodpovíme na níže uvedených kontaktech.

 

 

Jednatel společnosti

Zdeněk Novotný

Mobil: 776 077 789

e-mail: truhlarstvi.zdeno@seznam.cz

https://www.facebook.com/truhlarstvizdeno?fref=ts

Did you like this article? Share it!