Volfová Design
Slide

Nabídka služeb

  • Návrhy kompletních bytových interiérů, interiérů rodinných domů, kanceláří a komerčních interiérů. Počítačová vizualizace v 3D prezentující podobu budoucího interiéru - výběr konkrétního vybavení a materiálů ze vzorníků (vzorníky tapet, závěsů a záclon, rolet, podlahovin, katalogů svítidel a designových bytových dopňky), poradenství při nákupech (nábytku, kuchyňské linky, světel, tapet, bytových textilií, podlah, dekorací a dalšího vybavení) s využitím partnerských slev.

  

  • Dekorování interiéru a jeho celkové barevné řešení, návrhy nábytku na míru dle individuálních požadavků s výrobními výkresy pro truhláře, doporučení na kvalitní vyzkoušené řemeslníky - truhláře, podlaháře, malíře a další. Realizace mnou navrženého interiéru na klíč od zajištění cenových nabídek prací až po závěrečné dekorování hotového interiéru.

 

  • Redesign interiéru dle vybraného stylu včetně bytových dekorací a doplňků - je úprava stylu interiéru, který nabízí rychlý a finančně nenáročný způsob, jak Vašemu domovu dodat modernější a příjemnější vzhled. Při redesignu se snažíme maximálně využít stávající zařízení. Celkový vzhled prostoru se snažíme změnit pomocí nenákladných úprav jako je např. barevné schéma místnosti, změna dispozice, pečlivě zvážené doplnění nových prvků. Redesign je vhodný pro ty z Vás, kteří nejsou spokojeni s momentálním stavem svého interiéru a nechtěji do přeměny vkládat velké investice.

 

  • Ušetřete se mnou 70% z ceny zařizovacích předmětů pro Váš byt či dům! - Díky kvalitním a dlouholetým obchodním vztahům Vám nabízím možnost pořízení veškerých zařizovacích předmětů pro Váš domov za zlomek běžné prodejní ceny. Jedná se o nábytek a zboží z výprodejových skladů, posledních kusů z kolekce nebo již použitý nábytek, nepotřebný například z důvodů stěhování, ale stále v TOP stavu. V této nabídce je kompletní návrh Vámi zvoleného prostoru v 3D vizualizaci.

 

  • On-line poradenství

 

  •  Profesionální aranžování předmětů/služeb pro fotografie

        - pro časopisy

         - produkty/služby firem pro zvýšení prodeje

         - vše, co potřebujete efektně vyfotit či jen naaranžovat pro jakoukoliv příležitost

 

Průběh navržení a realizace kompletního interiéru

1. Prvotní osobní schůzka

Důležitým momentem pro vytvoření kvalitního návrhu je beze sporu naše prvotní osobní schůzka. Nejvhodnějším místem setkání je přímo prostor, který bude předmětem návrhu. Zde si při osobním setkáním vyslechnu Vaše požadavky, přání a potřeby, které budou stavebním kamenem při mém navrhování a tvoření toho nej interiéru pro Vás. Nemáte žádné své představy o Vašem budoucím interiéru a nebo ani netušíte v jakém stylu či barvách byste Vaše bydlení chtěli mít? Nevadí! Pomohu Vám najít styl bydlení, který se Vám bude líbit a bude vyhovovat Vašemu životnímu tempu a stylu.

2. Měření prostoru, fotodokumentace

Druhá osobní schůzka slouží k zaměření prostoru a pořízení fotodokumentace.

3. Předání prvního návrhu

Na třetí schůzce dojde k předání první fáze návrhu. Ideový koncept řešení dispozice v několika variantách (podle předchozí dohody). Návrh v rozsahu: půdorys, pohledy na stěny, perspektiva. Konzultace návrhu s klientem, za účelem projednání připomínek klienta a výběru nejvhodnější varianty.

4. Finální návrh

Čtvrtá schůzka slouží k předložení dopracovaného návrhu. Návrh v rozsahu: půdorys, vizualizace 3D, styl, vzorkovnice materiálů a barev.

5. Realizace

Další fází je realizace projektu pořízení nábytku a dekorací. Zadání výroby nábytku, textilních doplňků a všech služeb souvisejících s realizací. Jednou z předností této služby, je možnost čerpání slev od spolupracujících dodavatelů.

Cena za službu záleží na rozsahu zakázky, typu místnosti, počtu konzultačních schůzek a vzdálenosti místa realizace. Vždy předem víte, kolik za další část zakázky zaplatíte.