Volfová Design
Back
Kuchyně s jídelnou

Kuchyně s jídelnou

Published 25.8.2015

 

Redesign moderního městského stylu na venkovský romantický styl 

Kuchyň

Kuchyň byla dříve zařízena v moderním stylu. Byla vytvořena z materiálu ve vysokém lesku a tím působila příliš tvrdě, neútulně až agresivně, což je typické pro červenou barvu.
Možné řešení, jak vytvořit požadovaný styl, bylo změnit vrchní vrstvu kuchyně a doplnit vhodnými doplňky, které by vytvořily jemnost a útulnou atmosféru.

Jak jsem docílila zamýšleného výsledku?
Vrchní plochy kuchyňské linky jsem vlastními silami obrousila za pomoci smirkového papíru a s použitím barvy, patinovací pasty a smirkového papíru jsem docílila výsledného efektu. Náklady na ,,novou kuchyň" jsou opravdu minimální. Obklady jsem také zjemnila natřením, s efektem patiny.
Použila jsem barvy ve studených tónech, které prostor opticky rozšířily. Celkový dojem kuchyně jsem doladila předměty typickými pro venkovský styl, jako jsou proutěné košíky, kořenky, dekorační předměty,...

 

 

Jídelna

Jídelna se nachazí v tomto bytě hned vedle kuchyňské linky. Zvolila jsem stejný styl, aby tento prostor tvořil jednotný celek.

Ani v tomto případě jsem nebyla nucena měnit zařízení bytu. Opět dosahuji změny stylu s minimálními náklady. Použila jsem látkové přehozy na židle, které si můžete doma i sami ušít.

Změnila jsem osvětlení nad jídelním stolem a vše podtrhla vhodnými doplňky jako prostírání, obraz v jemných barvách,...

 

Každý má svůj vysněný styl bydlení a možností, jak Vaši domácnost zdokonalit je velké množství.

 

Did you like this article? Share it!